„Szczęście jest motylem” – biżuteria z duszą

„Szczęście jest motylem: próbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.” – Anthony de Mello
Szczęście jest ulotne, wystarczy jednak zanurzyć się w chwilę spokoju, by odnaleźć je na swoim ramieniu. Właśnie o tym mówił Anthony de Mello, a ja takie uczucia chciałam przekazać poprzez moją kolekcję biżuterii z duszą, a konkretnie – kolczyki z motylkiem.

Kolczyki z kolekcji „Szczęście jest motylem” to nie tylko biżuteria, ale także talizman szczęścia. Razem z moją ukochaną mamą wykonałyśmy je z ekologicznej żywicy, masy perłowej i ozdobione pozłacanym motylkiem pokrytym 14-karatowym złotem. Kolczyki emanują lekkością i nutką romantyzmu. Motylek, symbol młodości, przemiany i pięknych chwil, sprawia, że te kolczyki stają się wyjątkowym dodatkiem do kobiecej stylizacji.

Odkryj swoją wyjątkową kobiecość i żyj pełnią życia dzięki kolczykom „Szczęście jest motylem”. Dzięki nim nie tylko będziesz emanować wewnętrznym blaskiem, ale staniesz się także inspiracją dla innych. To doskonały sposób na przypomnienie sobie, że szczęście to chwila, ale to od nas zależy czy będziemy mieć ich w życiu jeszcze więcej.

Kolekcję stworzyłam z miłością i niezwykłą uważnością do detali. Każdy element dla Ciebie starannie dobrałam. Biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, takich jak mosiądz i stal szlachetna, pokryte 14-karatowym i 24-karatowym złotem. Kolorowe elementy z ekologicznej żywicy z dodatkiem masy perłowej nadają delikatny blask i fakturę.

Kolczyki z motylkiem stworzyłam z pragnienia przypomnienia każdej kobiecie o pięknie chwil tu i teraz. Kolczyki z pozłacanym motylem aktywują w Tobie szczęście i przyciągają do życia piękne momenty. Niech każdy dzień stanie się piękniejszy i wypełniony miłością. Kolczyki z motylkiem będą dla Ciebie przypomnieniem, że warto na chwilę zatrzymać i że szczęście jest zawsze blisko.

Więcej pięknych cytatów o szczęściu możesz przeczytać w moim innym wpisie ❤️

Zobacz jak kolczyki wyglądają na mnie❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *