Poznaj autorkę projektu

Uliana Kołodziejczak

Autorka i kreatorka marki Ocean Inspiracji, miłośniczka do życia. Dzieli się sztuką kochania siebie, budzenia kobiecej energii i pielęgnowania swojej kobiecości. Jej dusza to źródło artystycznej inspiracji, a wszechstronne poszerzanie horyzontów i czerpanie wiedzy stanowi dla niej nieustanną pasję. Znajduje spełnienie w tańcu, śpiewie, pisaniu i tworzeniu. Żyje pełnią życia i sercem. Wierzy, że w każdym człowieku drzemie nieograniczony potencjał, który warto uwolnić i przejawić światu. 

Misja

Zakochaj się w życiu

Moją misją jest zainspirować Cię do pokochania siebie i swojego życia. Do życia w zgodzie ze sobą i według swojego scenariusza. Do tego niezbędnym jest bezwarunkowe pokochanie i akceptacja siebie. Zapraszam Cię do Oceanu Inspiracji – przestrzeni pełnej skarbów, które pomogą Ci żyć w zgodzie ze sobą, zadbać o swoje ciało, duszę i umysł. Każdy „skarb” jest efektem mojej długoletniej pracy nad sobą, moich doświadczeń i odczuć, które pomogły mi żyć sercem i cieszyć się każdym dniem. Dzielę się wiedzą, treningami, praktykami, a także produktami stworzonymi od serca. W połączeniu z moją rozwiniętą intuicją, empatią i kreatywnym myśleniem staram się przekazać Ci jak największą wartość. Pamiętaj, że wszystko co dzieje się w Twoim życiu służy Twojemu dobru i jest co najmniej jedna osoba, która w Ciebie wierzy, a tą osobą jestem ja!

Uliana Kołodziejczak

Autorka, twórczyni, założycielka brandu Ocean Inspiracji. Mentorka, przewodniczka duchowa miłości do siebie – miłości do ciała, duszy i umysłu. Inspiratorka, motywatorka, piosenkarka, blogerka, artystyczna dusza. Od lat zafascynowana tym co duchowe i nieznane. Miłośniczka aktywności fizycznej i zdrowej pielęgnacji. Wierzy, że w każdym tkwi piękno i nieograniczony potencjał, każdy zasługuje na piękne życie i prawdziwe szczęście. Ukończyła wiele kursów związanych z pracą z podświadomością, coachingiem i psychologią. Mimo posiadania szerokiej wiedzy, nadal podąża drogą rozwoju. Uczestniczka międzynarodowego duchowego klubu „Droga do siebie”.

Moja droga

Moją drogę do siebie mogę podzielić na kilka etapów. Droga ta nie zawsze była usłana różami, ale najważniejsze jest w tym wszystkim „przebudzenie”. 

Przebudzenie, czyli odrzucenie narzuconych szablonów myślenia, projekcji i filtrów przez, które patrzymy na świat. To rezygnacja z wszystkiego tego co włada naszym ego, a poddanie się temu co niesie Twoje serce. To bezwarunkowe pokochanie i akceptacja siebie. Przyzwolenie sobie na życie według swoich odczuć w pełnym zaufaniu do tego co przynosi życie. Bez zbędnej utraty życiowej energii. To jak płynąć z falą. 

„Kim jestem? Co mnie tu sprowadza?” – te pytania towarzyszyły mi od dziecka. Zawsze interesował mnie sens ludzkiego istnienia i szeroko pojęty świat duchowy. Zanim nauczyłam się słuchać swojego wewnętrznego głosu musiałam przejść kilka etapów, a każdy z nich odegrał ważną rolę na drodze do prawdziwej siebie.

Od 7 roku życia (do ok. 20-tego) kort tenisowy był dla mnie drugim domem. Trenowałam codziennie często po wiele godzin. Zdrowy lifestyle i miłość do aktywności fizycznej towarzyszyły mi od dziecka. Nauczono mnie wytrwałości, dyscypliny i wiary w siebie – co nieraz, w przyszłości pomagało mi w życiu wyjść z trudnych sytuacji. W wieku 16 lat plasowałam się na 8 miejscu w rankingu Polskiego Związku Tenisowego, ukończyłam także kurs coacha tenisa ziemnego, natomiast moja  artystyczna dusza coraz silniej przebudzała się i szeptała, że czas w podróż dalej. Tenis spełnił fundamentalną rolę w moim życiu – wzmocnił moją siłę ducha, nauczył kochać swoje ciało, odpowiednio dbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

Życie zaczęło pisać całkiem nowy scenariusz, tym razem moim drugim domem stała scena. Zaczęłam rozwijać swój twórczy potencjał, otwierać swoje serce i przekazywać emocje poprzez śpiew. W wieku 16 lat stworzyłam pierwsze piosenki autorskie. W kolejnych latach występowałam na dużych estradach, m.in. reprezentowałam Polskę na największym festiwalu na Białorusi „Słowiański Bazar w Witebsku”, zostałam laureatką międzynarodowego festiwalu Anny German. Stworzyłam kilka muzycznych projektów, w tym World Vibes, w którym śpiewam w wielu językach świata. Poznałam wiele utalentowanych ludzi z całego świata. Scena nie powstrzymała mnie jednak od tego, by płynąć dalej i odkrywać nowe horyzonty, odkrywać siebie i poznawać nowe. Mimo to śpiew, twórczość i otwarte serce dla ludzi pozostało ze mną do teraz, odnajdziesz je w zakładce Śpiew Oceanu. 

W 2017 przeżyłam kryzys emocjonalny, który doprowadził do mojej pierwszego małego przebudzenia i transformacji. Spotkanie z moim pierwszym mentorem otworzył mi wrota do nowego życia. I tak rozpoczęła się moja podróż ścieżką samopoznania i rozwoju. W ciągu 4 lat obejrzałam kilkaset webinarów, ukończyłam wiele kursów online dot. rozwoju osobistego i duchowego, pracy z podświadomością. W 2021 roku wstąpiłam do duchowego klubu „Droga do siebie”, który jeszcze bardziej pomógł mi zrozumieć siebie i otworzyć swoje serce na innych. Moja świadomość wzrasta z każdym dniem. W moim sercu jest coraz więcej miłości i energii twórczej, którą chcę dzielić się ze światem. Dziś jestem szczęśliwa niezależnie od tego co spotyka mnie. Jestem pełna miłości i akceptacji. Mimo tego, że nadal rozwijam się i odkrywam nowe nieznane, chciałabym dzielić się tym co, sama przeszłam, byś miała łatwiej, bo wiem, jak wiele osób, tak jak kiedyś ja, potrzebuje wsparcia na swojej drodze. Z tą misją powstał Ocean Inspiracji, do którego Cię serdecznie zapraszam.

Moją miłość do zdrowej pielęgnacji przekazała mi mama, która jest autorką receptur do kilkudziesięciu kosmetyków. Od wielu lat stosuję produkty polskiej i rodzinnej marki Fitomed stąd mam do nich 100%-towe zaufanie. Od kilku lat jestem ambasadorką marki Fitomed, wiem jak zadbać o swoją cerę. Zestawy kosmetyczne, które odnajdziesz w Oceanie Piękna skomponowałam w oparciu o moją wiedzę na temat kosmetyków, a także chęć stworzenia unikalnych produktów, zestawów, które zagwarantują każdej kobiecie przyjemną, zdrową i efektywną pielęgnację na każdy dzień.

Odwiedź mój Instagram

Zapraszam Cię na mój Instagram ❤ 

IG: @uliana.ocean

Odwiedź mój Instagram

Zapraszam Cię na mój Instagram ❤  IG: @uliana.ocean

Wierzę, tworzę, wzrastam

Uliana o mnie

Intelekt-Trener

Wraz z ukończeniem kursu profesji Trenera Intelektu (The Intellect-Trainer Super Jump) otrzymałam certyfikat, umożliwiający nauczanie metodą Super Jump, która bazuje na 10 ćwiczeniach z zakresu rozwoju osobistego.

Neurografika Polska

Neurografika

Kurs, który uczy pracy z podświadomością, zmianą przekonań i szablonów myślenia poprzez nowoczesną metodą, jaką jest neurorysunek. Zapoznałam się z kluczowymi algorytmami pracy z neuronami.

paletka_Obszar roboczy 1

Tennis Coach

Licencja instruktora tenisa ziemnego, poprzedzona ponad 10 letnim doświadczeniem gry w tenisa. Posiadam doświadczenie w układaniu treningów ogólnorozwojowych, a także pracy z ludźmi.

001-head-01

Da vinchi

Ukończony kurs bazujący na technikach pracy z podświadomością oraz technikami spełnienia marzeń m.in. wizualizacjami, medytacjami i pracy z własną energią.