Jak myślą ludzie sukcesu? Inaczej!

Poznaj sekret ludzi szczęśliwych

Zawsze inspirowali mnie ludzie sukcesu, którym się udało zrealizować życie o jakim marzą! „Sukces” pojmuję jako przyzwolenie sobie na bycie szczęśliwym i życie w zgodzie ze sobą. To sukcesywne spełnianie swoich marzeń i życie według swojego scenariusza! To wybieranie siebie każdego dnia i duma, że podążam drogą, którą sama wybrałam. Dla każdego wizja idealnego życia może być zupełnie inna! I to jest ok. Moja wizja, wygląda następująco:

 1. Mieć pracę, którą kocham i która jest moją pasją.
 2. Tworzyć związek pełen miłości, harmonii i namiętności, w którym jestem spełniona i niczego mi w nim nie brakuje.
 3. Wolność finansowa i dostatek, dzięki, któremu mogę spełniać swoje marzenia, np. podróżować dokąd tylko zechcę.
 4. Zdrowie i dobre samopoczucie, które zapewni mi energię do działania i możliwość radości z życia.
 5. Uskrzydlające otoczenie, które akceptuje mnie taką jaka jestem i wspiera w moich działaniach.
 6. Czas na rozwój osobisty i duchowy (medytacje, joga).
 7. Aktywny lifestyle oraz ciekawy styl życia.
 8. Pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i emanowanie dobrą energią.
 9. Radość z życia i celebrowanie każdego dnia!
 10. Realizacja nowych celów i marzeń, dzięki którym życie jest ciekawsze i dzięki którym mogę rozwijać się każdego dnia.

Dla Ciebie ta recepta na udane życie, może być zupełnie inna. Najważniejsze jest jednak to, czy żyjesz tak jak chcesz? Czy tak naprawdę jesteś szczęśliwa? Czy wykonujesz kroki w tym kierunku? 

Oni myślą inaczej

Ludzi sukcesu, którym się udaje się realizować w życiu i czerpać z życia pełnymi garściami, łączy przede wszystkim inny sposób myślenia! Ostatnio na Instagramie mojej jednej z ulubionych blogerek, inspiratorek i motywatorek w jednym z postów przeczytałam następującą frazę:

„Mi się udało, bo myślę inaczej niż 99% społeczeństwa. Moje szczęśliwe życie nie jest przypadkiem, to kwestia mojego wyboru!”

Zgadzam się z nią całkowicie i wierzę, że to co mówi jest prawdą. Tak więc co ludzi szczęśliwych odróżnia od ludzie niespełnionych i niezadowolonych życiem? Zawsze mnie ciekawiło co kryje się za kulisami, jaką historię mają ludzie sukcesu i co ich łączy. Z moich obserwacji wynika, że Ci ludzie:

 1. Mieli trudną historię, która finalnie była katalizatorem do zmiany, rozwoju, pracy ze sobą i transformacji.
 2. Pracują ze podświadomością i sposobem myślenia.
 3. Są świadomi siebie i swoich potrzeb! Przypuszczam, że dzięki przechodzeniu wielu kursów z zakresu psychologii i rozwoju duchowego.
 4. Regularnie wykonują praktyki wdzięczności i medytacyjne.
 5. W każdej porażce widzą zwycięstwo, w każdej sytuacji widzą jej dobrą stronę, z każdej lekcji życiowej wyciągają wnioski na przyszłość.
 6. Cenią swój czas i spędzają go produktywnie .
 7. Selekcjonują swoje otoczenie i otaczają się ludźmi, o podobnych zainteresowaniach, pasjach, celach i poglądach na życie.
 8. Prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia, w tym dużą wagę przywiązują aktywności fizycznej, zdrowemu odżywianiu się i wysypianiu się.
 9. Wybrali siebie i swoją drogę, wbrew tego co mówią inni. 
 10. Bezwzględnie na wszystko wierzą w swoje możliwości. 
 11. Są odważni, by iść nieutartą ścieżką, by odkrywać i poszerzać swoje horyzonty. Są nią zafascynowani!
 12. Myślą inaczej i nie szablonowo. Dla nich nie istnieją „ramy”, „jedyna recepta na szczęście”, bo dobrze wiedzą, że są twórcami swojego życia!
 13. Więcej robią niż mówią.
 14. Nie odkładają marzeń na później, a działają!
 15. Nie oszczędzają na siebie! Bo żyją z poczucia obfitości, a nie deficytu. Dobrze wiedzą, że to czym emanują to i przyciągają do swojego życia. Są świadomi tego, jak działa prawo przyciągania.

Stwórz życie marzeń

Ci ludzie mnie fascynują, bo na swoim przykładzie pokazują, że się da! Dzielą się swoją historią i doświadczeniami z innymi, a ja widzę w tym ogromną wartość co daje mi ogromną motywację. Tak więc po cichu podpatruje ich poczynania i dzielę się z Wami swoimi. Być może któryś moich kroków, mój etap życia bądź marzenie które spełniam, zainspiruje się bądź zmotywuje do działania. 

Specjalnie dla Ciebie stworzyłam narzędzie, które pomoże Ci zacząć myśleć jak ludzie sukcesu! Poznaj karty afirmacyjne „Stwórz życie marzeń”, w talii której każda karta niesie ze sobą słowa mocy, inspiracji i motywacji! 🕊️

Każdego dnia podejmujemy dla siebie nowe wybory i jedyną osobą, która może Ci przeszkodzić życiu swoich marzeń jesteś tylko Ty sam.  

Wierzę w Ciebie i wiem, że Ci się uda! Idź śmiało po swoje szczęście i marzenia!🙂

Uliana

 

Ludzie sukcesu. Spełniaj marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *