Jak wejść w kobiecą energię?

☀️Oddaj się chwili. Bądź tu i teraz

Jak przebudzić kobiecość i wejść w kobiecą energię? Rozwijaj umiejętność „bycia tu i teraz”. Słuchaj się więcej swojego ciała, koncentruj uwagę na tym co jest teraz. Nadmierne analizowanie hamuje przepływ kobiecej energii i blokuje przepływ energii w ciele.

Oddaj się chwili. Czerpać przyjemność

🦋 Żyj odczuciami

Kobieta w kobiecej energii czerpie przyjemność z procesu, a nie z rezultatu. Osiągnięcie celu jest kluczowe dla męskiej energii, jako, że z natury mężczyzna jest zdobywcą. Dla kobiety najważniejsze jest „płynąć” przez życie. Żyj odczuciami. Kieruj się intuicją. Bardzo ważne jest, by to co robisz sprawiało Ci przyjemność!

 Żyj odczuciami. Kobieta czerpiąca przyjemność w kąpieli w basenie.

💆🏼‍♀️Poświęć chwilę na relaks

Kobieca energia ma możliwość aktywizacji wyłącznie w środowisku pozbawionym napięcia. Zapewnij swojemu ciału i duszy odpowiednie warunki, postaw na rytuały i praktyki odprężające np. masaże, domowe spa, czytanie książki na łonie natury, sensualny taniec, odprężające kąpiele. Wybierz to co sprawia Ci przyjemność.

Masaż gorącymi kamieniami jako jeden ze sposobów na odprężenie i obudzenie kobiecej energii.

🛀🏼 Regularnie przyjmuj odprężające kąpiele

Kąpiel działa nie tylko odprężająco, ale również oczyszcza aurę kobiety. Zaleca się kobiecie zanurzać całkowicie w wodzie co 2-3 dni, by mogła oczyścić swoją aurę. Jeśli posiadasz wannę, w okresie jesienno-zimowym staraj się regularnie przyjmować kąpiele. Do kąpieli oprócz soli morskiej, polecam Ci także zmiękczający płyn do kąpieli marki Fitomed z wyciągiem z arniki bądź lipy.

Jak przebudzić kobiecość? Przyjmij odprężającą kąpiel.

💅🏻 Pielęgnuj swoje piękno

Obdarowuj siebie rytuałami podkreślającymi Twoją urodę i kobiecość. Zauważysz, że nie tylko korzystanie wpłyną one na Twój wygląd, ale także samopoczucie i pewność siebie. Wybierz się na manicure, do kosmetyczny, fryzjera, wykonuj regularnie masaż twarzy czy też domowy peeling całego ciała. Dla kobiety bardzo ważna jest czuć się atrakcyjnie w swoim ciele, rozwijaj więc akceptację i miłość do siebie.

Zadbaj o swoją kobiecość. Kobiecy manicure.

🌳Nawiąż kontakt z przyrodą 

Pomaga nam przywrócić wewnętrzną harmonię i pobudzić intuicję. W kontakcie z nią kobieta powraca do swojej prawdziwej natury. Posłużę się tutaj jedną z ciekawostek… czy wiedziałaś, że dawniej, że kobiecy cykl menstruacyjny odpowiadał fazom księżyca? Czy wiedziałaś, że służyły one kalendarzykiem kobiet? To pokazuje, jak niegdyś kobiety, żyjące na łonie przyrody żyły w jej rytmie. Dlatego tak bardzo choć trochę starać się przybliżyć do natury.

Żyć chwilą. Kobieta na łące żółtych kwiatów

💃Powtarzaj afirmacje na przebudzenie kobiecej energii

Regularne powtarzanie afirmacji, czyli pozytywnych stwierdzeń i przekonań pomaga je urzeczywistnić, gdyż nasza podświadomość przyjmuje dane stwierdzenie jako fakt i stara się realność pod niego dostosować. Polecam więc słuchać afirmacji podkreślające kobiecość np. „Jestem niezwykle kobieca i pełna wdzięku”, „Jestem pełna miłości do siebie i świata” „Moja kobieca energia kwitnie z każdym dniem”, „Czuję się wspaniale w swoim ciele”, „Jestem kobieca, atrakcyjna i emanuję dobrą energią”. Z pewnością w tym posłużą Ci moje karty afirmacyjne „Stwórz życie marzeń”.

Afirmacja dla kobiet. Kobieca afirmacja.

💃 Wprowadź taniec do swojego życia

Zapisz się na zajęcia tańca bądź tańcz w domu. Jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajona na początku możesz czuć się trochę skrępowana, ale z czasem będziesz coraz bardziej odprężać swoje ciało. Odpuść myśli, puść ciało w ruch. Dlaczego taniec jest tak ważny? Kobieca energia najczęściej blokuje się w okolicach miednicy, lędźwiach. Dlatego tak ważne rozluźnić i rozruszać te okolice. Taniec bardzo pomaga w przepływie właśnie tej energii.

Jak przebudzić kobiecość? Wprowadź taniec do swojego życia.

🙏Medytuj i uspokój umysł

Postaw na medytacje takie jak: „Miłość do siebie”, „Wewnętrzne dziecko”, „Kobiecość” „Przebudzić seksualność”. Mi osobiście bardzo pomaga z powrotem wejść w kobiecą energię.

Medytacja, joga nad brzegiem oceanu.

🎼 Słuchaj harmonizującej muzyki

Odnajdź muzykę w takich częstotliwościach oraz melodii, która służy przebudzeniu kobiecej energii. Przykładowa muzyka (kliknij)

Teraz już wiesz jak przebudzić w sobie kobiecość. Co z listy lubisz najbardziej, a może jest coś, co byś do niej dodała?☺️

Uliana

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *