Jak odnaleźć pracę marzeń?

Jak przestać się męczyć? Jak przestać się zmuszać? Jak robić to co się kocha? Jak witać każdy nowy dzień z uśmiechem na twarzy? Moja odpowiedź brzmi: „Przede wszystkim odnajdź drogę do siebie samej. Zacznij poznawać i odkrywać siebie na nowo”. Większość ludzi na świecie, żyje w deficytach akceptacji i miłości do siebie. Pragną udowodnić sobie i innym, że zasługują na miłość i szczęście. Wybierają drogi niezgodne z tym co czują. Błądzą, biegną za czymś, poszukują. Ale tak naprawdę szukać nie trzeba. Odpowiedź kryje się w Tobie. Kiedy scalisz i obdarzysz siebie bezwarunkową miłością usłyszysz prawdziwy głos Twojej duszy. Ona wskaże drogę Twojego przeznaczenia. Drogę, którą idąc będziesz się spełniać, będziesz każdy dzień witać z uśmiechem. Wszechświat zawsze podaruje Ci w życiu to czego pragniesz, kiedy będziesz na to gotowa na przyjmowanie. Czy jesteś gotowa mu zaufać?

Zanim ja nauczyłam słuchać się siebie musiałam przejść niełatwą drogę. To była kręta, ale i fascynująca podróż, którą nadal kontynuuje. Dwie ważne cechy pomogły mi dojść tu, gdzie jestem. 

  1. Moje pełne zaufanie do tego co przynosi mi los:

“To co dzieje się w moim życiu, służy mojemu dobru. Dzięki temu wzrastam!”

  1. Otwartość na pomoc ze strony innych ludzi:

„Jeśli mam problem i nie potrafię sobie sama pomóc – szukam wsparcia. Szukam odpowiedzi. Wybieram przewodników, którzy przechodzili podobne doświadczenia co ja i mogą wskazać mi drogę!”

Na swojej drodze korzystałam z pomocy wielu psychologów, mentorów, duchowych przewodników, astrologów. Obejrzałam kilkaset filmów dotyczących rozwoju osobistego, przechodziłam dziesiątki kursów, medytowałam, afirmowałam. To wszystko sprawiło, że pewnego dnia drobne puzzle ułożyły mi się w całość, w piękny obraz, a Ocean Inspiracji jest jego rezultatem. Jest odzwierciedleniem mnie, mojego świata, mojej wiedzy, mojej drogi, mojej duszy.

A Ty dokąd płyniesz? Czy chciałabyś poznać siebie bliżej?

Czy znasz już swoje talenty? Czy wiesz jak chciałabyś przejawiać je w świat?

Jestem pewna, że znajdziesz tu minimum jedną wskazówkę, która Ci pomoże.

Zachęcam Ciebie do obejrzenia wywiadu, z jednym z moim pierwszych przewodników i mentorów Łukaszem Gątnickim, któremu jestem wdzięczna, za to, że otworzył mi drzwi do lepszego pięknego świata.

Miłej podróży i oglądania ❤

Uliana

One comment

Leave a Reply

Odbierz prezent

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) w celu subskrypcji i wysyłania do mnie newslettera OCEAN INSPIRACJI. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać tę zgodę. Przeczytałem/am i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.