Ocean Piękna

Treningi

już wkrótce

TRENINGI

Zapraszam Cię do korzystania z moich treningów, które stworzyłam i które pomagają mi pracować nad swoją sylwetką. Miłość do siebie to także dbanie o swoje ciało, które jest świątynią dla duszy. Nie jest sekretem, że każda kobieta chce czuć się dobrze i atrakcyjnie w swoim ciele. Aktywność fizyczna z pewnością nam w tym pomaga! Po pierwsze – modeluje sylwetkę i wzmacnia kondycję fizyczną, po drugie -wzmacnia pewność siebie i siłę ducha, po trzecie – sprawia, że emanujemy szczęściem, i radością, bo do naszego organizmu napływają endorfiny.

Kochająca siebie kobieta, to ta, której zależy na swoim zdrowiu. Jest w kontakcie ze swoim ciałem, słucha się jego potrzeb i z pełnym szacunkiem odnosi się do niego. To zdrowy styl życia, a co w niego wchodzi: zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i naturalna pielęgnacja. 

Kobieca energia to energia życia! 

Uliana sport trening

TRENINGI

Zapraszam Cię na treningi, które stworzyłam! Miłość do siebie to nie tylko miłość do duszy, ale także do swojego ciała. Ciało jest świątynią duszy, dlatego tak ważne jest dbać o nie. Nie jest sekretem, że dla każdej kobiety bardzo ważne jest czuć się piękną, zadbaną, zrelaksowaną. Kobieca energia, to energia życia, kobieta kochająca siebie emanuje zdrowiem i energią.

Kiedy w pełni akceptujemy siebie i kochamy, dbamy o każdy centymetr naszego ciała, szanujemy je, słuchamy się jego potrzeb. Dbamy o zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, naturalną pielęgnację. Wybieramy to co służy naszego dobremu samopoczuciu psychicznemu i fizycznemu. Dlatego stworzyłam dla Ciebie cykl treningów, które będą pomagać Ci uzyskać sylwetkę, o której marzysz, dzięki, którym zrobisz coś dobrego dla swojego ciała. Zdrowe ciało, to piękne i zadbane ciało.

Odbierz prezent

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) w celu subskrypcji i wysyłania do mnie newslettera OCEAN INSPIRACJI. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać tę zgodę. Przeczytałem/am i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.