Jak przebudzić kobiecość?

🦋 Czerp przyjemność z procesu

Kobieta w kobiecej energii czerpie przyjemność przede wszystkim z procesu, a nie z rezultatu. Osiągnięcie celu jest kluczowe dla męskiej energii, jako, że z natury mężczyzna jest zdobywcą, dla kobiety najważniejsze jest „płynąć” przez życie i czerpać radość z tego co robi. Dlatego bardzo ważne jest, by to co robisz sprawiało Ci przyjemność!

☀️ Oddaj się chwili i żyj odczuciami
Rozwijaj umiejętność „bycia tu i teraz”. Żyj odczuciami, a nie logiką. Słuchaj się więcej swojego ciała, koncentruj uwagę na tym co jest teraz, a nie tym „co było” i „będzie”. Logika hamuje przepływ kobiecej energii i blokuje przepływ energii między czakrami.


💆🏼‍♀️Poświęć chwilę na relaks
Kobieca energia ma możliwość aktywizacji wyłącznie w środowisku pozbawionym napięcia. Zapewnij swojemu ciału i duszy odpowiednie warunki, postaw na rytuały i praktyki odprężające np. masaże, domowe spa, czytanie książki na łonie natury, sensualny taniec, odprężające kąpiele.


🛀🏼 Regularnie przyjmuj kąpiele
Kąpiel działa nie tylko odprężająco, ale również oczyszcza aurę kobiety. Zaleca się kobiecie zanurzać całkowicie w wodzie co 2-3 dni, by mogła oczyścić swoją aurę. Jeśli posiadasz wannę, w okresie jesienno-zimowym staraj się regularnie przyjmować kąpiele. Do kąpieli oprócz soli morskiej, polecam Ci także zmiękczający płyn do kąpieli marki Fitomed z wyciągiem z arniki bądź lipy.


💅🏻 Pielęgnuj swoje piękno
Obdarowuj siebie rytuałami podkreślającymi Twoją urodę i kobiecość. Zauważysz, że nie tylko korzystanie wpłyną one na Twój wygląd, ale także samopoczucie i pewność siebie. Wybierz się na manicure, do kosmetyczny, fryzjera, wykonuj regularnie masaż twarzy czy też domowy peeling całego ciała. Dla kobiety bardzo ważna jest czuć się atrakcyjnie w swoim ciele, rozwijaj więc akceptację i miłość do siebie.


🌳Miej kontakt z przyrodą
Kontakt z naturą pomaga nam przywrócić wewnętrzną harmonię i pobudzić intuicję. W kontakcie z nią kobieta powraca do swojej prawdziwej natury. Posłużę się tutaj jedną z ciekawostek… czy wiedziałaś, że dawniej, że kobiecy cykl menstruacyjny odpowiadał fazom księżyca? Czy wiedziałaś, że służyły one kalendarzykiem kobiet? To pokazuje, jak niegdyś kobiety, żyjące na łonie przyrody żyły w jej rytmie. Dlatego tak bardzo choć trochę starać się przybliżyć do natury.

💃Powtarzaj kobiece afirmacje

Regularne powtarzanie afirmacji, czyli pozytywnych stwierdzeń i przekonań pomaga je urzeczywistnić, gdyż nasza podświadomość przyjmuje dane stwierdzenie jako fakt i stara się realność pod niego dostosować. Polecam więc słuchać afirmacji podkreślające kobiecość np. „Jestem niezwykle kobieca i pełna wdzięku”, „Jestem pełna miłości do siebie i świata” „Moja kobieca energia kwitnie z każdym dniem”, „Czuję się wspaniale w swoim ciele”, „Jestem kobieca, atrakcyjna i emanuję dobrą energią”. Z pewnością w tym posłużą Ci moje karty afirmacyjne „Stwórz życie marzeń”.


🧘🏼‍♀️ Medytuj
Postaw na medytacje takie jak: „Miłość do siebie”, „Wewnętrzne dziecko”, „Kobiecość” „Przebudzić seksualność”. Mi osobiście bardzo pomaga spowrotem „wejść” w kobiecą energię.

🎼 Słuchaj harmonizującej muzyki

Odnajdź muzykę w takich częstotliwościach oraz melodii, która służy przebudzeniu kobiecej energii. Przykładowa muzyka (kliknij)

Co z listy lubisz najbardziej, a może jest coś, co byś do niej dodała?☺️

Uliana

One comment

Leave a Reply

Odbierz prezent

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) w celu subskrypcji i wysyłania do mnie newslettera OCEAN INSPIRACJI. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać tę zgodę. Przeczytałem/am i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.