Co łączy ludzi, którzy osiągnęli sukces? Poznaj ci sekret

Zawsze mnie inspirowali ludzie, którym się udało zrealizować życie o jakim marzą. „Sukces” pojmuję jako przyzwolenie sobie na bycie szczęśliwym, życie pełnią życia w zgodzie ze sobą i według swojego scenariusza, realizacja swojego całego potencjału. To prawdziwe poczucie spełniania, satysfakcji ze swojego życia i czerpanie radości z każdego dnia. Wybieranie siebie i całkowita pewność, że żyję tak jak chciałbym, bo sama to życie wybrałam i wykreowałam. Dla każdego ten przepis może być inny. Moja wizja to balans, spełnienie we wszystkich sferach i wygląda następująco:
 1.  Mieć pracę, którą kocham i która jest moją pasją
 2. Tworzyć związek pełen miłości, harmonii i namiętności, w którym jestem spełniona i niczego mi w nim nie brakuje, a w przyszłości założenie rodziny
 3. Wolność finansowa i dostatek, dzięki, któremu mogę spełniać swoje marzenia, np. podróżować kiedy i dokąd ze chcę
 4. Zdrowie i uroda,  które zapewni mi dobre samopoczucie, energię i pewność siebie
 5. Uskrzydlające otoczenie, które akceptuje mnie taka jaka jestem i wspiera
 6. Czas na samorozwój i praktyki duchowne (medytacje, joga)
 7. Aktywny lifestyle, ciekawy styl życia
 8. Pomaganie innym i dzielenie się wartościami poprzez przejawienie swoich pasji, talentów i energię jaką emanuję
 9. Radość z życia i celebrowanie każdego dnia
 10. Realizacja nowych celów i marzeń, dzięki którym życie jest ciekawsze i dzięki którym mogę rozwijać się
Dla Ciebie ta recepta na udane życie, może być zupełnie inna. Najważniejsze jest jednak to, czy żyjesz tak jak chcesz? Czy wykonujesz kroki w tym kierunku? Czy robisz wszystko, by to życie zrealizować?

Oni myślą inaczej

Ludzi, którym się udaje się realizować w życiu i czerpać z życia pełnymi garściami, łączy przede wszystkim inny sposób myślenia! Ostatnio na Instagramie mojej jednej z ulubionych blogerek, inspiratorek i motywatorek w jednym z postów przeczytałam następującą frazę:

„Mi się udało, bo myślę inaczej niż 99% społeczeństwa. Moje szczęśliwe życie nie jest przypadkiem, to kwestia wyboru.”

No więc czym różni się sposób myślenia ludzi sukcesu? Z pozoru tak bardzo nie osiągalnymi? Zawsze mnie ciekawiło co kryje się za kulisami, jaką historię mają Ci ludzie i co ich łączy. Podzielę się więc z Tobą ich sekretem. Z moich obserwacji wynika, że Ci ludzie:
 1. Mieli trudną historię, która finalnie była katalizatorem do zmiany, rozwoju, pracy ze sobą i transformacji
 2. Pracują ze podświadomością i sposobem myślenia.
 3. Są świadomi siebie i swoich potrzeb, wiedzą czego chcą, zapewne dzięki przechodzeniu wielu kursów z zakresu psychologii i rozwoju duchowego.
 4. Regularnie wykonują praktyki wdzięczności i medytacyjne.
 5. W każdej porażce widzą zwycięstwo, jak i również w każdej sytuacji widzą jej dobrą stronę, wyciągają wnioski i lekcję na przyszłość
 6. Cenią swój czas, dlatego też spędzają go produktywnie.
 7. Selekcjonują swoje otoczenie i otaczają się ludźmi, o podobnych zainteresowaniach, pasjach, celach i poglądach na życie.
 8. Prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia, w tym dużą wagę przywiązują aktywności fizycznej oraz zdrowemu odżywianiu się.
 9. Wybrali siebie i swoją drogę, nawet jeśli inni jej nie popierają.
 10. Bezwzględnie na wszystko wierzą w swoje możliwości.
 11. Są odważni, by iść nieutartą ścieżką, by odkrywać i poszerzać swoje horyzonty.
 12. Myślą inaczej, nie szablonowo, dla nich nie istnieją „ram”, „jedyna recepta na szczęście”, dobrze wiedzą, że są sami twórcami swojego życia.
 13. Więcej robią niż mówią.
 14. Nie odkładają marzeń na później. Działają.
 15. Nie oszczędzają na siebie! Bo żyją z poczucia obfitości, a nie deficytu. Dobierz wiedzą, że to czym emanują to i przyciągają do swojego życia. Energia obfitości przyciąga podobne.
Jak to Mahatma Ghandi mówi „Jesteśmy sumą swoich myśli”. Jeśli chciałbyś/abyś, by pozytywne myślenie stało się Twoim nawykiem i popracować nad swoimi przekonaniami tak jak robią to ludzie, którzy osiągnęli sukces skorzystaj z moich autorskich kart afirmacyjnych „Stwórz życie marzeń’, które będą Cię z tym wspierać każdego dnia. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym!

Zainspiruj się i działaj!

Ci ludzie mnie fascynują, bo na swoim przykładzie pokazują, że się da! Dzielą się swoją historią i doświadczeniami z innymi, a ja widzę w tym ogromną wartość co daje mi ogromną motywację. Tak więc po cichu podpatruje ich poczynania i dzielę się z Wami swoimi. Być może któryś moich kroków, mój etap życia bądź marzenie które spełniam, zainspiruje się bądź zmotywuje do działania.
Każdego dnia podejmujemy dla siebie nowe wybory i jedyną osobą, która może Ci przeszkodzić życiu swoich marzeń jesteś Ty sam!
A ja wierzę w Ciebie i wiem, że Ci się uda!
Uliana

Leave a Reply

Odbierz prezent

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) w celu subskrypcji i wysyłania do mnie newslettera OCEAN INSPIRACJI. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać tę zgodę. Przeczytałem/am i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.